UralAkyüz'21

TOP 10 TASARIM,
SANAT, ÖDÜLLER,
SANATÇI,
İLLÜSTRASYON, TASARIM
ve daha fazlası...

Ödüllerim

En İyi Dergi Kapağı ABD'DE İLK TOP10

En İyi Dergi Kapağı
Sanat Çalışması

ABD'deki En İyi Dergi ve e-Dergi Kapak Eserleri Sıralaması:
EN İYİ TOP10 ÖDÜLLERİ,
Editörler ve Okuyucu Anketleri

Ural Akyuz - Award - PR Editors and Editors, Best Magazine Cover Artworks, Top 10

2014'te ABD'deki en iyi dergi ve e-dergi Kapak Eserleri Seçildi. EN İYİ 10 PREDİTÖR & EDİTÖRLER Okuyucu Anketi Sonuçları
Dergi / e-dergi Kapak Resmi Sıralamaları (Burayı Tıklayın)

Ural Akyüz, dergi kapağı çalışmalarıyla Amerika'da İlk 10'da yerini aldı.

Bu çalışmaların zorlu bir mücadele ile tamamlandığını hatırlıyorum. Buradaki ödülü, bu zorlu sürecin ardından gelen yayıncımın bir hediyesi olarak görüyorum. Ve bu ödül, en önemli şeyin aslında sadece doğru insanlarla çalışmak olduğunu bir kez daha fark etmemi sağladı.


Ural Akyuz - Award - PREditors and Editors, Best magazine Cover Artworks, Top 10, LOGO
Critters nedir?
Critters, ciddi bir Bilim Kurgu/Fantezi/Korku yazarları için bir atölye/eleştiri grubu olan Critters olarak hayata başladı, sonra her türden sanatsal çalışma için bir dizi atölye ortamı haline geldi. Bir grup yazar (veya sanatçı veya yaratıcı) bir araya gelir, birbirlerinin çalışmalarını inceler ve içerik oluşturucuya eserleri hakkında neler hissettiklerini anlatır.
Critters Founders, Denver Üniversitesi'nde bir Bilim Profesörü ve aynı zamanda eski America Inc.'in Bilim Kurgu ve Fantastik Yazarları Inc. Başkan Yardımcısıdır.

Ural Akyuz - Award - PREditors and Editors, Best magazine Cover Artworks, Top 10 Artwork

Bir yayıncı veya yazarsanız, bu gruba katılmayı siz de düşünebilirsiniz. Eleştirmenlerden aldığım ödül, doğrudan benim başvurumla gerçekleşmedi. Çalışmam, büyük olasılıkla yayıncım veya bu gruptan eleştirmenler tarafından yarışmaya eklendi. Ödülü kazandıktan sonra öğrendiğimde tamamen şaşırdım. Belki şu anda beni destekleyenler bu satırları okuyorlar. Harika insanlar olduğunuzu söyleyebilirim. Herkese teşekkürler. Öncelikle sevgili yayıncılarıma...
Gruptaki seçici ve üyeleri görmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayarak listeye bakın. (bunlarla sınırlı değil)