UralAkyüz'21

EN İYİ KİTAP KAPAĞI,
SANAT, ÖDÜLLER,
SANATÇI,
İLLÜSTRASYON, TASARIM
ve daha fazlası...

ÖDÜLLERİM

GÜMÜŞ ÖDÜL Authors DB ABD, En İyi Basılı Kitap Kapakları

BASILI KİTAP KAPAĞI YARIŞMASI
GÜMÜŞ ÖDÜL

AUTHORS DB 2013 ABD
Açıkçası, bu ödül de bir sürprizdi. Yarışmaya hiçbir şekilde katılmadım ve birden seçildiğimi öğrendim.

Authors DB'nin En İyi Kitap kapağı Ödülü: Lucid, Ural Akyüz'ün kapak resmi ile Gümüş Ödül Kazandı.
Sayfalarını görmek için buraya tıklayın.

Yayıncılar Grubu Kitap Kapağı Yarışması'nda En İyi Basılı Kitap kategorisinde Gümüş Ödül: Ural Akyüz

Açıkçası, bu ödül de bir sürprizdi. Yarışmaya hiçbir şekilde katılmadım ve birden seçildiğimi öğrendim. Yayıncım bu yarışmada yer aldığımı ve benim takip etmem gerektiğini söylemişti. Evet takip ettim. Ancak ödül sürpriz olarak geldi. Destekleyen herkese çok teşekkürler.

Ural Akyuz Silver Award, Authors DB Book Cover Contest, Lucid, Natalie Roers

Lucid'in benim de okumayı sevdiğim çok güzel bir hikayesi var. Farklı ve aslında çok iyi mesajlar içeriyor. Kitabın kazandığı başka ödüller de var. Ayrıca okumanızı şiddetle tavsiye ederim. Kitabın geliri de okullarda zorbalıkla mücadele için bağışlanıyor. Kapak konsepti Natalie Roers tarafından bana verildi. Web sayfasını buradan kontrol edebilirsiniz. Kapaktaki yazı tipleri başka bir tasarımcı tarafından seçildi. Resim benim tarafımdan hazırlandı. Oğlum Alp, bu kapakta bana model olarak poz verdi. Ona bakaraz resmi çizdim.

Yazar ayrıca çeşitli yerlerde kitapla ve ödüllerle ilgili kısa bilgiler paylaştı. Daha fazlasını okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Authors DB Nedir?
Romantizmden finansa, maneviyattan ilham vermeye, bilim kurgudan kurgusal olmayanlara, maceracı çocuk hikayelerinden ilişkilere ve çok daha fazlasına kadar kaliteli yazılar içeren en büyük yazar koleksiyonlarından birini bulabileceğiniz bir yerdir Yayıncılar Veritabanı. Facebook sayfalarını görmek için lütfen buraya tıklayın.

Bazı cümleler bir ödülden daha değerli.

Lucid, amazon reader review
Ödüllerden çok gerçek başarıları takip ettiğimi hep belirtmişimdir. Amazon web sitesinde okuyuculardan gördüğüm bazı yorumların beni, ödüllerden daha fazla duygulandırdığını düşünüyorum.

Amazon'daki mükemmel eleştiriniz için teşekkürler Greg:
"Harika Kapak! Bu ilginç kapağı fark ettiğimde fantastik konuları araştırıyordum. Durup incelemeye karar verdim ve önizlememde ilk birkaç sayfası beni içeri çekti. Hemen kitaptan bir tane almaya karar verdim ve. .."

Bunu ve diğer incelemeleri görmek için buraya tıklayın, bu güzel kitabı satın almak istiyorsanız bu bağlantıyı da kullanabilirsiniz. Tavsiye ederim.